Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że w tutejszej jednostce można odebrać telefony marki iPHONE i SAMSUNG znalezione w Siedlcach.
Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje widoczny na zdjęciach przedmiot, proszony jest o kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60.



źródło: Policja Siedlce
