W poniedziałek 1 czerwca, siedleccy policjanci zatrzymali drugiego podejrzanego w sprawie pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło 22 maja przy ul. Romanówka w Siedlcach. 31-letni mieszkaniec miasta został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Śledczy nadal apelują do świadków zdarzenia o kontakt.
Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło 22 maja przy ul. Romanówka w Siedlcach, zatrzymali drugiego podejrzanego. Jest nim 31-letni mieszkaniec Siedlec, który usłyszał zarzut udziału w pobiciu z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Czyn został zakwalifikowany jako występek o charakterze chuligańskim.
Na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.
Jednocześnie funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują do świadków pobicia o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach. Każda informacja może mieć znaczenie dla prowadzonego postępowania.
źródło: Policja Siedlce, autor: kom. Ewelina Radomyska
