26czerwiec 2025 (czwartek) godz.:18:00 Park Miejski Aleksandria w Siedlcach
Zespół Bezpiecznik powstał 6 lat temu. Pasjonaci muzyki spotkali się żeby pograć dla przyjemności muzykę, która gra im w duszy. Przerodziło się to w zespół, który zaczął koncertować. Każdy z muzyków brał lub bierze nadal udział w różnych projektach od poezji śpiewanej, poprzez szanty aż po muzykę punkową. Jednak blues połączył ich serca i dusze.Zespół zagra przeboje polskiego bluesa. Wybrane spośród wielu niezapomnianych hitów od Tadeusza Nalepy i Breakout, poprzez Kasę chorych, Dżem, Nocną zmianę bluesa czy Mrozu. W większości piosenki znane i lubiane więc będzie można posłuchać, potańczyć i pośpiewać.
Zespół Bezpiecznik w składzie:
Damian Adamczuk – bas
Mariusz Dmowski – gitara i wokal
Wojtek Wiśniewski – perkusja i wokal
źródło: CKiS Siedlce
